Jak AI mění pravidla hry pro virtuální asistentky

Online praktický webinář

Již proběhl - možnost zakoupení záznamu

'

Jsi virtuální asistentka a...

Všude o AI slyšíš , ale nejsi si jistá, jak to uchopit?

Nebo už s AI trochu pracuješ, ale cítíš, že využíváš jen zlomek jejího potenciálu? 

Já o AI mluvím v ženském rodě, protože ji téměř rok využívám jako svou kolegyni. Denně pracuje pro mě i mé klienty a je nepostradatelnou součástí týmu. 

Rozhodně to není jen o psaní příspěvků na sítě, blogových článcích, nebo náhodných otázkách “Kdo je prezidentem ČR”:)). Konkrétně ChatGPT-4 pro mě dělá analýzy, statistiky, SEO a dokonce zvládá připravovat podklady pro jednání a prezentace, včetně obrázků.  

Pokud se chceš dozvědět, jak (z)mění AI pravidla hry (nejen) pro nás virtuální asistentky, přijď na webinář​, na kterém se dozvíš:

Co je to AI, ChatGPT a jiné?

S čím AI pomůže mně a mým klientům?

Automatizace práce, další výhody a diskuze.

Jsem Lucie Svoboda

Jako mentorka se specializací na AI a time-management virtuálních asistentek (s dětmi), jsem součástí úžasného projektu Šťastná VA.

Více než 8 let pracuji s různými klienty, v různých oborech, s různými „kolegy“.

Postupem času se mou vášní stalo pořádání eventů a koordinace kurzů/workshopů. 

Vždy jsme milovala plánování a organizaci. V době pandemie a následně po narození dcery jsem se ještě více zaměřila na time-management. Jak efektivně plánovat, pracovat, maximálně využít dostupné zdroje (app) a delegovat. 

Zároveň jsem začlenila AI do svého pracovního (i osobního) života. Postupně se z ní stala nepostradatelná „kolegyně“, kterou se svými klienty využíváme denně. V technologiích vidím budoucnost a používání AI je pro mě klíčové pro budoucí podnikání. 

Tyto zkušenosti předávám dále svým klientům a dalším virtuálním asistentkám.